Zarządzenie

Procedury dla klas IV-VIII

Procedury dla klasa IV-VIII

Oświadczenie

Zarządzenie w sprawie wprowadzenia do stosowania procedur bezpieczeństwa w związku z COVID-19:

Zarządzenie

Załącznik nr 1

Oświadczenie

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Szanowni Rodzice,

od 12 do 24 maja br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W czasie tej przerwy uczniowie mają uczyć się w domu, dlatego nasi nauczyciele zadali im prace do wykonania – karty pracy, czytanie lektur, zadania utrwalające w zeszytach ćwiczeń. W razie konieczności i potrzeby proszę, aby dzieci kontaktowały się z wychowawcami i nauczycielami. Do Państwa dyspozycji jest również email szkoły – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na stronie Kuratorium Oświaty jest szczegółowy komunikat w tej sprawie.

• Nasza Szkola przystąpiła do projektu Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki  Wszelki informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej projektu TUTAJ lub

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Osowcu
46-023 Osowiec