Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka święto długo wyczekiwane przez naszych przedszkolaków i uczniów. W tym dniu w naszej szkole odbyło się wiele różnych atrakcji.

Przedszkolaki zostały zaproszenie na Olimpiadę Sportową do Turawy, gdzie brały udział  w wielu konkurencjach sportowych połączonych z pozytywną i zdrową rywalizacją, każdy przedszkolak dał z siebie wszystko. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał zasłużony medal.

Uczniom klasy I -III zorganizowano „KOLOROWY BAL”, na którym oprócz zabaw tanecznych było mnóstwo ciekawych konkurencji zespołowych i indywidualnych. Wszyscy uczniowie zaangażowani byli w 100 procentach.

Klasy IV – VIII w zależności od własnych pomysłów spędzali je razem w z wychowawcą. Uczniowie klasy IV i V, pod opieką wychowawców wybrali się na piknik w okolice szkoły, na „Stawidła”. Podczas pikniku uczniowie brali udział w grach zespołowych, spędzali czas na łonie natury oraz mieli okazję na integrację.

Uczniowie klasy VI i VIII spędzili ten czas w Gospodarstwie Rybackim w Trzęsinie u państwa Sochor. Było mnóstwo atrakcji min.: piknik, podchody czy pływanie łódką po stawie.

Dla wszystkich uczniów przygotowany był poczęstunek: hamburger oraz lody. Wszyscy uczniowie z uśmiechami na twarzy wrócili do swoich domów.

Dzień później Rada Rodziców zorganizowała dla wszystkich uczniów spotkanie z dwoma przesympatycznym alpakami, każdy przedszkolak i uczeń oprócz przytulenia i nakarmienia zwierzątka, mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.