Kursy autobusów 1 września

Rzędów 8.15

1 przystanek 8.17

2 przystanek Rybaczówka 8.20

Turawa szkoła 8.30

Odjazd po przesiadce 8.35

Turawa osiedle 8.40

Trzęsina 8.49

Powrót 10.30

pobrane

Listopad 2022
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 godlo

Publiczna Szkoła Podstawowa 
im. Jana Pawła II w Osowcu

46-023 Osowiec
tel.: 77 42 12 413
NIP: 9910212382
e-mail: psp.osowiec@oswiata-turawa.pl
nr konta: 
08 8897 0004 2001 0019 8619 0001

Dyrektor szkoły: mgr Justyna Prochota

tel.: (+48) 600 466 606

 

site designed by grzegorz labisz