Pracownicy pedagogiczni
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Osowcu:

• mgr Justyna Prochota - dyrektor szkoły, pedagog specjalny.

•  mgr Anna Budnik - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna.

•  mgr Ewelina Budnik – wychowawva klasy II, religia, wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna.

• mgr Marek Curlok – wychowawca klasy VII, nauczyciel świetlicy, historia.

• mgr Elżbieta Dembińska - chemia, biologia, przyroda.

• mgr Teresa Gallus - religia, wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagogika, nauczyciel bibliotekarz.

• mgr Marieta Grala – język mniejszości narodowej - j. niemiecki, wychowanie przedszkolne.

• mgr Beata Kastarynda – matematyka, oligofrenopedagogika, muzyka.

• mgr Magdalena Kurpierz - wychowawca klasy V,  j. polski, terapia pedagogiczna.

• mgr Anna Langner - wychowawca klasy IV, j. niemiecki, język mniejszości narodowej - j. niemiecki, język polski.

• mgr Irena Panek - informatyka, technika.

• mgr Beata Markiewicz – pedagog szkolny, socjoterapeuta, doradztwo zawodowe, terapia pedagogiczna.

• mgr Monika Matysek – wychowawca Klasy III, terapia pedagogiczna.

• mgr Aleksandra Szafrańska - wychowawca klasy I, oligofrenopedagog

• mgr Jolanta Oziembłowska - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa.

• mgr Katarzyna Panicz - wychowawca klasy VIII,  j. angielski.

• mgr Jadwiga Praska - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel bibliotekarz, terapia pedagogiczna.

• mgr Agnieszka Pałos – geografia, WOS, historia.

• mgr Ewelina Sosna - fizyka, matematyka.

• mgr Agata Podmagórska - wychowanie przedszkolne,oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna.

• mgr Żaneta Widera – wychowawca klasy VI, logopeda, j. polski, surdopedagogika.

• mgr Sylwia Pruska – nauczyciel wspomagający, pedagogika specjalna.

• mgr Natalia Kowalska – edukacja wczesnoszkolna,oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna - urlop

• mgr Dorota Król - fizyka, matematyka, oligofrenopedagog - urlop